Doprava zdarma od 1500 Kč
Všetko skladom
Okamžitá expedícia
30 dní na vrátenie
Zobrazené 13 produktov z celkom 13

Súpravy


Počet zodpovedajúcich produktov: 13

FORSIZE.SK – Súpravy

Chcete si zakúpiť štýlový komplet športového oblečenia? Potom Vás určite osloví dámske športové súpravy z našej ponuky, ktoré sa vyznačujú nadčasovým dizajnom a prvotriednym spracovaním. Vyberať môžete pomocou prehľadného filtra z typu, ktorý chcete zvoliť. Pripravené sú v ponuke ako klasické teplákové, tak i šuštiakové dámske súpravy, ktoré môžete nosiť takmer po celý rok. A to nielen pri svojich obľúbených športových aktivitách, pre ktoré sú navrhnuté, ale samozrejme aj pre bežné voľnočasové nosenie.

Dámska súprava na cvičenie alebo na behanie

Ponúkame kvalitné dámske súpravy adidas či nike, vyrobené z kvalitných materiálov. Hodí sa tak na všetky športové aktivity. Sú vhodné pre tréningy vo fitness štúdiu i pre beh, záleží len na Vás, akú zvolíte. Budete na každom kroku vyzerať štýlovo a pritom budete mať kvalitné športové oblečenie. Vyberte si napríklad dámsku súpravu na behanie a zlepšite si svoju kondíciu. Farebná škála a najrôznejšie motívy sú v našej ponuke takmer nepretržite.

A čo ostatní členovia rodiny?

Behajte potrebné sa svojím partnerom a kúpte mu pánsku súpravu z našej ponuky. V detskej kategórii nájdete klasické súpravy alebo aj letné kúsky s kraťasky a krátkym rukávom.

Sledujte náš instagram

Upozorňujeme, že používate zastaraný prehliadač a tak nebudú dostupné všetky funkcie elektronického obchodu.
Loading...