Doprava zadarmo
Všetko skladom
Okamžitá expedícia
30 dní na vrátenie

Výhody nákupu

Nákup u nás má mnohé výhody. Na čo všetko sa môžete tešiť, keď nakúpite v našom eshope?

Všetko ihneď skladom

Vidíte na našom eshope niečo, čo sa vám páči? Skvelé, sme radi, že ste si vybrali. Doma to môžete mať už nasledujúci pracovný deň, pretože ponúkame len to, čo naozaj máme. Všetky položky na eshope sú okamžite skladom. Nemusíte teda čakať, než si tovar stiahneme z medziskladu alebo ako ho doobjednáme od výrobcu.

Expresná expedícia

Prečo niečo odkladať na neskôr, keď to môžeme urobiť hneď? Akonáhle nám bude doručená Vaša objednávka, okamžite ju spracovávame a pripravujeme na expedíciu. Pokiaľ stihnete objednávku vytvoriť do 16:30, bude objednávka odoslaná ešte v ten istý deň* A keď to nestihnete, nič sa nedeje, tovar odošleme hneď na druhý deň ráno. Dlhšie ako dva pracovné dni by ste teda na svoj tovar čakať nemali.

Poštovné zadarmo

Ak hodnota vašej objednávky presiahne 120 EUR, tovar vám zašleme zadarmo akýmkoľvek druhom dopravy, ktorý ponúkame, či už sa rozhodnete platiť na dobierku, alebo iným spôsobom. 

Viac možností platby

Neobmedzujeme sa iba na jednu platobnú metódu. Túto voľbu nechávame úplne na Vás. Tovar nám môžete zaplatiť vopred na náš bankový účet, alebo až pri prevzatí, formou dobierky. Ak chcete platiť vopred, ale nechcete čakať, až sa peniaze prevedú na náš účet, môžete zaplatiť kartou. V takom prípade sú peniaze na náš účet prevedené okamžite a vaša objednávka je odoslaná v najbližšom možnom termíne.

Predĺžená lehota na výmenu

Tovar sa vám páči, ale len ste netrafili správnu veľkosť? Nemusíte nám ho vracať, čakať na vrátenie peňazí a potom objednávať správnu veľkosť. Tovar vám radi vymeníme kus za kus, a to dokonca až mesiac odo dňa, kedy ste tovar prevzali. Na oplátku po vás chceme len to, aby ste tovar vrátili v pôvodnom stave, nenosený, s originálnymi visačkami, a pokiaľ ide o obuv, tak aj s nepoškodenou krabicou.

Zákaznícky klub

Pre našich registrovaných zákazníkov máme zákaznícky klub. V rámci klubu zbierate body za vaše objednávky, za ktoré si potom môžete vygenerovať zľavové kupóny na ďalšie nákupy. 

*Platí pri využití dopravy kuriérskou službou Geis. Pri využití Slovenskej pošty je nutné vytvoriť objednávku do 15 hodín

Sledujte náš instagram

Upozorňujeme, že používate zastaraný prehliadač a tak nebudú dostupné všetky funkcie elektronického obchodu.
Loading...